Hlavní stránka     Návody    Stáhnout návod

6 ŽENICHŮ A 1 NAVÍC

TRAMPOLÍNA     JASMÍNA     KARMÍNA     FILOMÉNA     HERMÍNA     EVELÍNA     ROSALÍNA

TRAMPOLÍNA

 

Hru začínáš u hospody „U sladkého Toníka“. Na vchodových dveřích do hospody si přečti ceduli (zjistíš telefonní číslo do hospody k Toníkovi). Jdi do vily (na mapě vlevo nahoře), pokračuj na zahradu, promluv si s Trampolínou a zeptej se na vdavky. Po rozhovoru jdi k myslivně (na mapě vpravo nahoře) a pokračuj vpravo k dřevěnému plotu. Přeskoč dřevěný plot a jdi na mýtinu. U indiána z ohniště seber klacík. Jdi k bance (na mapě přibližně na středu), použij telefonní budku a zavolej do hospody Toníkovi na tel.č. 561616161 (odlákáš Toníka z hospody a budeš mít volnou cestu do kuchyně). Jdi  do hospody, pokračuj do kuchyně a promluv si s kuchařem. Povídej si s kuchařem až dojde rozhovor na rodinný stav. Zeptej se na rodinný stav. Oslov kuchaře podruhé a oznam mu ženitbu (nyní s tebou ještě za Trampolínou nepůjde). Jdi do nemocnice (na mapě vpravo uprostřed), ze stolu u recepce seber koblihu. Jdi k sexshopu (na mapě hned přes ulici od hospody). V postranní uličce mezi sexshopem a seznamovací kanceláří seber bednu (bedna se tam objeví, až kuchaři nabídneš ženitbu). V inv. použij klacík na bednu, potom na nedodělanou past použij provázek a tvrdou koblihu jako návnadu. Takto připravenou past použij na kanál a šváby z kanálu budou pochytány. Jdi do sexshopu, z pultu u pokladny seber klíč. Jdi opět k bance zavolat Toníkovi na tel.č. 561616161. Po odlákání Toníka jdi za kuchařem do hospody (do kuchyně) a použij na něj krabici se šváby. Po scénce (zničení kuchyně) se odeber do vily. Ve vile jdi chodbou doleva, použij klíček na vzdálenější dveře. Vejdi do pracovny, z pracovního stolu seber gumu. Jdi ven na zahradu za Trampolínou (kuchař tam bude připraven zvedat činku). Pomocí gumy vygumuj z činky číslo 0. Ze 150kg bude 15kg. Promluv s Trampolínou, pak vyzvi kuchaře aby zvedl činku a první ženich je na světě.

 

Nahoru

JASMÍNA

 

Jdi k bance, použij bankomat (zobrazí se na celou obrazovku), zmáčkni tlačítko REDIAL a potvrď tlačítkem ENTER. Nyní si vyber dostatek peněz kliknutím na tlačítko u odpovídající částky (kolikrát chceš). Po vybrání tučného obnosu jdi k sexshopu a na chodníku potkáš Jasmínu. Promluv si s ní o vdavkách. Po rozhovoru jdi do sexshopu, prodavači nabídni peníze a kup si afrodisiakum. Po nákupu jdi do hospody a v kuchynimrazáku seber zmrzlého králíka. Jdi na požární stanici (na mapě vlevo od banky), z hasičského auta vytrhni trčící drát. Jdi na myslivnu, v inv. použij afrodisiakum na zmrzlého králíka. Navoněného králíka afrodisiakem použij na štěkající psi (psi se vyřádí  a usnou). Pokračuj do myslivny. Ze stolu seber kombinačky. V inv. použij kombinačky na drát (uděláš smyčku). Podej smyčku hajnému (hajný odejde). Nad krbem seber obraz. Jdi do vily, na chodbě před pracovnou zaměň obraz z myslivny (portrét) za obraz Jasmíny. Vrať se do myslivny a pověs portrét Jasmíny na prázdné místo co visel původní portrét. Jdi k sexshopu promluvit si s Jasmínou a řekni jí o hajném (dovést Jasmínu k hajnému). Jdi do myslivny (Jasmína tam bude čekat) a promluv s hajným. Představíš mu jeho ženu „Jasmínu“ a druhý ženich je obstarán.

 

Nahoru

KARMÍNA

 

Vrať se do myslivny, pohlaď ptáčka v kleci a získáš jemné pírko. Jdi do vily a v kuřáckém salonku si promluv s Karmínou. Zeptej se na sňatek a taky si s ní jen tak pohovoř (postěžuje si, že je tlustá a rozbrečí se). Po rozhovoru jdi do pracovny, vpravo od dveří otevři skříňku a seber z ní čistý papír. Jdi k bance, somrákovi nabídni peníze a kup si za ně drogy (veselé papírky, abys jsi mohl koupit drogy musíš somráka obdarovat na dvakrát). Z levé lavičky odloupni žvýkačku. Jdi do hospody. V hospodě použij jemné pírko na štamgastu (štamgasta rozbije sklenici a Toník odejde). Z výčepu seber propisku. Jdi k sexshopu a pokračuj do cvičebny aerobiku. Promluv si s cvičitelem a doporuč mu Karmínu. Jdi před cvičebnu, v inv. použij propisku na čistý papír (napíšeš dnes zavřeno). Použij lepící žvýkačku na ceduli visící na vchodových dveří do cvičebny aerobiku a na to nalep svou připravenou ceduli (dnes zavřeno). Jdi do cvičebny, pohovoř si s cvičitelem o dnešku a nabídni mu pomoc. Po rozhovoru jdi za Karmínou. Pozvi Karmínu do cvičebny (nikam nepůjde). Použij veselý papírek na sklenici s džusem, až se Karmína napije opět ji pozvi do cvičebny. Jdi do cvičebny (Karmína tam bude čekat) a cvičiteli aerobiku navrhni ženitbu (cvičitele nepřesvědčíš). Použij veselý papírek na sklenici jonťáku. Až cvičitel vypije jonťák s jahůdkou opět mu nabídni ženitbu. Sehnal jsi třetího ženicha.

 

Nahoru

FILOMÉNA

 

Jdi do vily a pokračuj po schodech nahoru do věžičky k Filoméně. Zeptej se co dělá a na dalekohled. Ukonči rozhovor, Filoména odejde a podívej se dalekohledem na případného budoucího ženicha. Jdi k hospodě a promluv si se slepcem. Nabídni slepci kšeftík. Slepec půjde po rozhovoru za Filoménou, ale nedojde daleko (srazí ho auto a zůstane po něm slepecká hůl a brýle). Seber slepeckou hůl a brýle. Jdi do hospody a promluv si kouřícím chlapem (volit „popovídat s mužem a zavést řeč na ženy“ dozvíš se, že jeto plastický chirurg). Změň téma rozhovoru a kupuj muži pivo tak dlouho, až se dozvíš, že kdyby měl živé ženské tělo, vyoperuje si novou Jasmínu. Oslov opět chirurga a nabídni muži materiál (řekne ti, že máš počkat v nemocnici). Jdi do nemocnice, na recepci seber pozvánku k lékaři a vyplň ji na jméno Filoména. Jdi za Filoménou a dej ji pozvánku k lékaři (Filoména odejde k lékaři). Dole v pracovně z horního šuplíku pracovního stolu seber dlužní úpisy. Jdi do nemocnice, recepčnímu dej dlužní úpisy a pokračuj na operační sál (Filoména tam už bude ležet). Na operačním sále sestřičce dej slepeckou hůl a brýle, po krátké drastické operaci budeš mít dalšího ženicha.

 

Nahoru

HERMÍNA

 

Jdi do vily, v salonku si popovídej s Hermínou o starých časech a zeptej se na ligu. Po rozhovoru ze stolu seber cigarety. Jdi do sexshopu a kup si tam masivní vibrátor. Potom jdi ke kostelu (na mapě vlevo dole). Na dvoře si promluv s kostelníkem  a zeptej se co dělá. Ukonči rozhovor, oslov kostelníka podruhé a nech si něco vyřezat (bude zato něco chtít). Dej kostelníkovy vjetnamské cigarety a vzápětí mu dej masivní ebenový vibrátor, z kterého ti vyřeže slona. Jdi k hospodě, u mateřské školky zazvoň na zvonek a učitelce odpověz „obdarovat děti“. Ve školce dej slona učitelce, pohovoř si s ní a zeptej se na všechno. Ukonči rozhovor a jdi do vily. V pracovně ze stolu seber dopis pro Hermínu. V inv. použij propisku na dopis (pozměníš obsah dopisu) a upravený dopis dej Hermíně. Hermína odpoví. Jdi k mateřské školce, zazvoň a odpověz „předat učitelce dopis“. Ve školce předej dopis učitelce. Jdi opět za Hermínou (nikde ji nenajdeš). Vrať se ke školce, zazvoň a další pár máš pohromadě.

 

Nahoru

EVELÍNA

 

Jdi do vily, v pracovně prohledej šatnu a seber bičík. Ze spodního šuplíku pracovního stolu seber bankovní výpisy. Jdi ke kostelu a pokračuj do fary. U faráře ze skříně seber kožený obleček. Jdi do sexshopu, vyměň s úchylákem bičík za kalhotky Terezky Pergnerové a kožený obleček za kondom obří velikosti. Promluv s prodavačem a zeptej se na všechno (další ženich). Jdi na požární stanici, dej kalhotky Terezky Pergnerové hasiči. Ze stěny seber hodiny. Jdi do vyli, v salonku pověs hodiny na stěnu vlevo od dveří a pohraj si s hodinami (hodiny zatroubí  a probudí Evelínu). Promluv s Evelínou a zeptej se na preference. Jdi na zahradu a z trosek rozbité houpačky seber tyč. Jdi k myslivně, z pařezu seber motorovou pilu a pokračuj na mýtinu. Na mýtině použij motorovou pilu na strom. Po záchraně Jasmíninim psíkem zajdi za stromky a použij na sebe kondom obří velikosti. Po ulehčení jdi do nemocnice a pokračuj na rentgen. U ovládacího pultu zapni rentgen, zajdi po schůdkách nahoru a použij na sebe duralovou tyč (uděláš rentgenový snímek z tyčí). Seber rentgenový snímek z ovládacího pultu a jdi za Evelínou. Dej jí velice použitý kondom a rentgenový snímek. Jdi  do sexshopu (Evelína tam čeká) a prodavači nabídni Evelínu (chce bohatou nevěstu). Dej prodavači bankovní výpisy a další ženich je na světě.

 

Nahoru

ROSALÍNA

 

Jdi do vily na zahradu promluvit si s Rosalínou, zeptej se na typ ženicha. Jdi ke kostelu, na dvoře si nech kostelníkem otevřít plechovku s hráškem. Pokračuj do fary, ze stěny (vedle postele) seber krucifix, promluv si s farářem a zeptej se na oblek (kožený oblek). Použij krucifix (křížek) na faráře a za tvoje mlčení ti prokleje křížek. Jdi do nemocnice na operační sál a z koše seber orgány (lidské srdce). Jdi za indiánem na mýtinu a cestou u myslivny seber mozeček vedle spících psů. Indiánovi hoď do kotlíku lidské srdce a mozeček (indián bude moci mluvit).  Promluv s indiánem a zeptej se na svůj úkol. Ukonči rozhovor, jdi za Rosalínou a dej jí prokletý křížek. Jdi k indiánovi (Rosalína tam už bude). Dej Rosalíně jemné pírko. Promluv s indiánem a doporuč mu Rosalínu (budou mu scházet větry). Pochutnej si na hrášku a posledního ženicha máš z krku. Vychutnávej si konec hry.

TRAMPOLÍNA     JASMÍNA     KARMÍNA     FILOMÉNA     HERMÍNA     EVELÍNA     ROSALÍNA

Hlavní stránka     Návody    Stáhnout návod